O kancelarii

Wpis na listę adwokatów uzyskałam wraz ze złożeniem egzaminu adwokackiego w 2009 roku. Prowadzę samodzielną kancelarię radcy prawnego, adwokata kanonicznego od 2010 roku.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na tematyce związanej ze sprawami majątkowymi. Kancelaria specjalizuje się w sprawach związanych z podziałem majątku, działem spadku, zniesieniu współwłasności, zachowku. Znajduję dla moich klientów jak najlepsze rozwiązania i doprowadzam do ich realizacji.

Prowadząc praktykę w zakresie prawa rodzinnego, spotykam się z licznymi zapytaniami dotyczącymi zasad i trybu stwierdzenia nieważności małżeństwa kanonicznego. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom klientów i oferować kompleksową obsługę prawną w zakresie uregulowania wszelkich spraw związanych z rozwiązaniem małżeństwa, podjęłam studia podyplomowe z prawa kanonicznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na Wydziale Prawa Kanonicznego. W styczniu 2018r. zostałam zatwierdzona przez Arcybiskupa Metropolitę Łódzkiego jako prywatny adwokat kanoniczny przy Trybunale Metropolitalnym Łódzkim.

Przez ostatnie kilka lat zajmuję się również doradztwem i obsługą prawną przedsiębiorców głównie w dziedzinie prawa pracy. Przygotowuje rozwiązania, opinie prawne i dokumenty wewnątrzzakładowe oraz reprezentuję moich klientów przed sądami i organami państwowymi. W sporach pracowniczych dążę do szukania płaszczyzny porozumienia, która daje szansę do korzystnych dla obu stron  rozwiązań.

 

Umów się na spotkanie dzwoniąc pod numer
+48 601 536 653

lub skorzystaj z gotowego formularza

Umów się na spotkanie

Skontaktuj się

Kancelaria radcy prawnego,
adw. kan. Dominiki Skrzydło
Al. Kościuszki 67 lok. 6u
90-432 Łódź
tel. +48 601 536 653
dominika.skrzydlo@adwokatura.pl